„Elvyra Design“ kurti veido aksesuarai sukėlė šoką Dubajuje

Naujausias „Elvyra Design“ įkūrėjos Elvyros Monginienės kūrinys – papuošalas veidui, tapo tikra sensacija Dubajuje. Grožybes, kurtas iš Swarovski kristalų, karoliukų ir kitų detalių, Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) gyvenančios damos išpirko per kelias valandas.

„Tokio susidomėjimo tikrai nesitikėjome, todėl nesigirsiu, kad į Dubajų išsiuntėme šimtus veido aksesuarų. Tai būtų netiesa. Tačiau antrasis siuntinys į JAE bus tikrai gausesnis“, - patikino papuošalų kūrėja.Dubajuje populiarumo sulaukė ir „Elvyra Design“ auskarai, apyrankės, delninės, sagės, diržai. E. Monginienė neabeja, jog Lietuvoje taip pat atsiras merginų, atkreipsiančių dėmesį į stilingus veido aksesuarus.

„Naujausias mano kūrinys išryškina vieną seksualiausių moters vietų – akis“, - apie daugiau nei kilogramą sveriantį papuošalą pasakojo pašnekovė, su šypsena pridurdama, kad grožis turi svorį.

Aksesuarą veidui fotosesijoje pristatė kaunietė Kristina, atrinkta iš 600 „Elvyra Design“ modeliais norinčių tapti merginų, anketas atsiuntusių pagal internete paskelbtą iniciatyvą.„Jos šūkis buvo skatinantis pačiai savyje atrasti grožį ir neabejoti, kad tam, jog taptum foto modeliu, nereikia nei ypatingų kūno apimčių, nei mokėti vaikščioti su aukštakulniais“, - sakė autorė.

Pasak E. Monginienės, naujausi aksesuarai – tai antrasis jos kompanijos eksperimentas po itin išpopuliarėjusių diržų, segamų ne per juosmenį, bet per pečius. Autorė neslėpė, jog intensyviai ieško vis kitokių kūrybos išraiškų, kurios ne tik atskleistų moters grožį, bet ir taptų sunkiai įveikiamos kopijuotojoms.


 

Komentarai

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai