Einame į pasimatymą su... savo vaiku

@ Shutterstock

Atrodo, kad su vaikais praleidžiame daug laiko - juk gyvename kartu, kasdien jiems padedame, ruošiame maistą, vedame į darželį ar mokyklą, guldome miegoti. Taip, tačiau ar didelė šio laiko dalis yra tikrai „kokybiška“? Siūlome skirti mažyliui visą savo dėmesį, jį išklausyti, sustiprinti tarpusavio ryšį ir pradėti eiti į pasimatymus su... savo vaiku!

Su visais šeimos nariais bei vaiku susitarkite dėl dienos (ar kelių valandų), kurias praleisite pasimatyme. Šis laikas turi būti skirtas bendravimui be jokių pašalinių trikdžių, buitinių problemų ar papildomų žmonių. Į pasimatymą privalote eiti tik dviese, o jeigu turite daugiau vaikučių, tai pasimatymams pasirinkite skirtingas dienas.

Galite organizuoti tokius pasimatymus, kokius tik norite ir sugalvojate - nuo užsidarymo kambaryje su įdomiu filmu ir spragėsių indu iki važiavimo į kitą miestą... O mes dalinamės universaliomis idėjomis, kurios, tikime, padės suorganizuoti ne vieną nepamirštamą pasimatymą su brangiausiu pasaulyje žmogumi!
 

Mama su vaiku kine

Nuotraukos šaltinis Shutterstock

 

Filmas. Apsilankymas kine drauge su visa šeima gerokai paplonina piniginę (ypač, jeigu šeimoje auga daugiau nei vienas ar du vaikučiai). Eikite į kiną kartą per mėnesį, pasimatymo su vienu vaiku metu.
Galima „išsisukti“ ir dar paprasčiau bei pigiau. Pasilikite namuose tik dviese, užsitraukite užuolaidas, ant grindų paskleiskite pagalves ar įsitaisykite tėvelių lovoje, paspraginkite kukurūzų, paruoškite kitų mėgiamų užkandžių, suplakite pieno kokteilį ir mėgaukitės.

Mažas skanėstas. Kartais tikrai sudėtinga ištaikyti laisvą popietę pasimatymui su vaiku, tačiau pusvalanduką juk tikrai galime rasti! Pavyzdžiui, keliaudami iš mokyklos, būrelio ar baigę pirkti maisto produktus užsukite į kepyklėlę, suvalgykite po mažą skanėstą, išgerkite po puodelį kakavos.

2 psl. »

Komentarai

Vaikai ir tėvai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai