Dizainerės Indrės Kvedarienės patarimai pavasariui: ryškios spalvos, laisvi kirpimai ir šypsena

Kai Į Lietuvą pagaliau atkeliavo ilgai lauktas pavasaris vis dažniau akys krypsta į naujas kolekcijas, nematytus sprendimus ir įdomesnius kirpimus. Pasimesti lengva, tačiau kaip išsirinkti geriausią variantą? Anot dizainerės Indrės Kvedarienės dėmesį svarbu sukoncentruoti ties spalvomis, aksesuarais ir įmantresnėmis detalėmis. O kaip ji pati teigė: „Nesvarbu ką vilkėsi, tačiau jei veide spindės šypsena – bet koks apdaras atrodys stulbinančiai“.

O čia pateikiame 5 pasiūlymus, kuriuos kiekviena stiliaus ir mados mylėtoja privalo turėti savo spintoje:

1. Ryškios spalvos

Kaip tradicija – keičiasi sezonas, keičiasi ir spalvos. Visų žinomų pasaulio mados namų vitrinos nupuoštos ryškiaspalviais švarkais, kelnėmis, sijonais, palaidinėmis ir bateliais. Spalvų nepamiršti ir kuo daugiau jų įtraukti į garderobą rekomenduoja ir I. Kvedarienė: „Pirmiausia siūlyčiau išnirti iš niūraus įvaizdžio ir į savo spintą įnešti ryškių detalių žaismo. Tarkime tam puikiai tiks skara, papuošalai, rankinė ar, tarkime, pamušalas. Nebijokite eksperimentuoti – pavasaris tam tinkamas metas“, - teigė Indrė.

2. Rožiniai akcentai

Nors rožine laikoma mergaičių ir princesių spalva – šį pavasarį ji „ ant bangos“. Vienaspalvė eilutė gali būti puikiai suderinta su rožinės spalvos švarkeliu ar paltuku. Be to, jei manote, kad tai jums per daug ekstravagantiška, rinkitės sodrių uogų lūpdažį, papuošalą ant kaklo. Drąsesniems – smailianosius batelius. Ypač madinga šį sezoną – kvarco spalva, jos taip pat nepamirškite.

3. Aplikacijos

Aplikacijos – dar vienas pavasario elementas, kurį pravartu turėti. Užrašai, paveiksliukai, nuotaikingi palinkėjimai ant drabužio net tik stilinga, bet ir pakelia nuotaiką. „Mano aplikacijos – angelai. Jie puošia drabužį, suteikia išskirtinumo, tačiau svarbiausia –  saugo. Tad kaip dar vieną svarbų pirkinį rekomenduoju įsigyti kažką su angeliuku. Tai gali būti ir laisvalaikiui skirtas džemperis, sportinis kostiumas ir malonios medžiagos suknutė“, - šypsojosi kūrėja.

4. Laisvi kirpimai

Niekas nedrįstų ginčytis – vienas didžiausių prioritetų aprangoje yra patogumas. Tad jei mąstote, kas tiktų pavasariškiems pasivaikščiojimams gamtoje ar mieste, rinkitės laisvai krentančią suknelę. Jų šįmet pasirinkimas iš ties platus. „Visuomet maniau, jog moteris gražiausia tada, kuomet jaučiasi gerai. Tad jei labiausiai jums tinka laisva suknelė – nevaržykite savęs ir rinkitės ją. Visai nebūtina dėvėti to, kas nepatinka ir tuolabiau, netinka. Būkite savimi!“, - dėstė I. Kvedarienė.

5. Šypsena

„Nenuginčijimai svarbiausias aksesuaras. To visiems ir linkiu – kuo daugiau šypsotis, kuo daugiau nuoširdaus džiugesio ir šilto pavasario. Pamatysite – šypsena  ne tik papuoš jus, bet ir aprangą pavers švytinčia. Tad dalinkitės ja ir sulauksite atsako su kaupu“ – kaip visada nuotaikinga kalbėjo Indrė Kvedarienė.

Komentarai

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai