Dietologės konsultacija. Kodėl svoris nekrenta?

Laba diena, norėjau pasiteirauti: pusryčiams valgau liesą varškę, bananą, pietums - kazką stipresnio, bet būtinai tai turi būti mėsa, o vakarienei vėl kokį bananą suvalgau. Einu sportuoti du kartus per savaitę, be abejo noriu numesti svorio, nes dabartinis mano svoris 67 kg, o ūgis 174 cm. Užlipus ant svarstyklių nematau jokių rezultatų, kodėl?

Laba diena. Atsakymas: Jums reikia individualios konsultacijos, kad įvertinti Jūsš mitybą ir pakoreguoti baltymų, riebalų, angliavandenių santykį.

 

Į klausimus atsako dietologė Rūta Petereit
Daugiau dietologės atsakymų rasite: dietologė Rūta Petereit

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 

 

Komentarai (3)

vika 2015-05-22 14:03
sweiki mano ugis 155 sveriu 85kg po gimdymo visai nekrenta svoris jei nukrenta po to priauga labai atgal ka daryti darau atsilinkimus pritupimus darau bet nepadeda esu nevilty
Iveta 2014-01-22 08:34
Laba diena, mano ugis 1.65cm, svoris 74, pries 2-3men. Sveriau 88kg ir db nustojo svoris kristi... Kodel?
kristina 2013-07-16 13:18
laba diena.vargstu as su svoriu nebezinau kokia pagalba kreitis . nuo gruodzio mnenesio sportuoju ir man nekrenta ir stengiuosi mmytiba pasiziurieti ir man nekrenta.matot as geriu vaistus nuo cistos kontreceptinius ir nuo pulso kai man yra pulsa daznis.tai nebezinau ka man daryti baifgiu niusivylti?

Dietologės konsultacija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai