Kad krūtinė būtų gražesnė

Ron Chapple/Corbis nuotr.

Norėtum gražesnės krūtinės? Yra daugybė būdų, kaip išpildyti šį tavo norą. Mes atrinkome 5 pačius efektyviausius, taigi susikaupk ir išsirink tau labiausiai tinkantį ir patinkantį.

Kas padeda padidinti krūtinę? Jei nori, kad tavo krūtinės apimtis padidėtų, gali į pagalbą pasitelkti apynius. Apynių sudėtyje yra fitoestrogenų – moteriškų hormonų analogo. Fitoesterogenai skatina hormoninius pokyčius organizme, taigi skatina krūtinės audinių vystymąsi. Tačiau yra ir blogoji pusė – fitoestrogenai gali sukelti endokrininės sistemos sutrikimus, todėl prieš bet kokius panašaus pobūdžio eksperimentus reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju.

Kas padeda pagražinti krūtinę? Atsakymas gana paprastas: plastikos chirurgas arba sportas. Mes pasisakome už antrąjį variantą, nes tai saugu ir tikrai veiksminga. Štai 5 pratimai, kurie tau tikrai padės.

  • Pirmasis pratimas: atsistok tiesiai ir pražerk kojas pečių plotyje. Ištiesk rankas prieš save taip, lyg ketintum ploti. Tavo užduotis – kuo stipriau spausti vieną delną prie kito. Jei pratimą atlieki teisingai, po kurio laiko pajusi kaip įsitempia krūtinės raumenys. 15 pratimo pakartojimų ir mėnesio bėgyje ir krūtinė tikrai sutvirtės.
  • Antrasis pratimas: atsigulk ant nugaros ir į rankas pasiimk po 1 kg svarmenį. 15 kartų neskubėdama kelk ir nuleisk rankas ištiesusi į šonus. Nepamiršk, kad rankos turi būti visiškai tiesios, priešingu atveju treniruosi rankų, o ne krūtinės raumenis.
  • Trečiasis pratimas: atsigulk ant sportinio suoliuko pilvu į apačią. Į kiekvieną ranką pasiimk po 1 kg svarmenį. Ištiesk kojas, kad visas tavo kūnas įsitemptų ir 15 kartų neskubėdama nuleisk svarmenis iki žemės ir vėl juos pakelk.
  • Ketvirtasis pratimas: atsistok tiesiai ir pražerk kojas pečių plotyje. Į kiekvieną ranką paimk po 2kg svarmenį. Ištiesk rankas į priekį delnais į viršų ir pradėk lenkti ties alkūnėmis link savęs. Tą patį pratimą atlik ištiesusi rankas į šonus.
  • Penktasis pratimas: atsistok tiesiai ir pražerk kojas pečių plotyje. Į kiekvieną ranką paimk po 2kg svarmenį. Rankas ištiesk į priekį ir pradėk jas kryžiuoti taip, kad jos primintų žirklių judesius. Pasistenk neskubėti ir stebėk, kad rankos išlaikytų pradinę poziciją, tai yra nekiltų aukštyn ar žemyn.

Komentarai (12)

as papinga 2015-07-30 15:21
kokia gavai krutine ir turesi tokrea pacia
D 2014-03-15 14:15
nesamone kad kazkokie apyniai padidintu krutine
Vidmantas St. 2013-11-06 10:12
vaiko reikia :D arba chirurgo.. zmogaus kuris uz jus viska padarys..
lolita 2013-09-11 17:37
Mane ir domina kaip su tais apyniais daroma? ar gerti arbateles, ar kompresiukus daryti?
papas 2013-06-04 15:27
man tai niekas nepadeda tai reiskia kad neturesiu krutines?
R 2013-02-05 12:00
kokia dievas dave tokia gali tik peilis pataisyti pakoreguoti:) aisku ir sportas nera priesas:) bet jai sportuojant krutyne sukieteja ir sumazeja
as 2012-10-23 18:45
pieva nueini pas chirurga y padidina
danute 2012-10-17 13:17
tesla valgysi taip turesi ir krutine...+ir uzpakali ir pilva..na o tas trinimas mitas tryne ir man jaunystej..bet tai arba duota gamtos arba ne..na man nepaigailejo...
PATRYNES 2012-10-13 23:07
MERGICKOS REIK SU SENA KEPURE TRYNT PAGAL LAIKRODZIO R.PER PILNATI,KURIOM TRYNIAU BUMBULAIS BUVO PATENKINTOS,DAR PADEDA NIAM NIAMAS.
R. 2012-07-09 18:14
Galbūt gert arbatą apynių reiktų. Nes į visokias tabletes eina apynių ekstraktai visokie, tai turbūt gert reikt.

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai