Daiktai, kurių prireiks maitinant krūtimi

Nors maitinimas krūtimi yra pats natūraliausias  ir atrodytų, savaime suprantamas motiniškas veiksmas, vis dėl to šį procesą apsunkina noras jaustis patogiai ir jaukiai. Taigi šį kartą pakalbėsime apie papildomus daiktus, kurių prireiks maitinimo metu.

Kad maitinimas krūtimi būtų patogesnis, siūlome tau įsigyti:

  •     Tinkamą aprangą
  •     Pientraukį
  •     Spenelių gaubtukus
  •     Įklotėlius pieno sugėrimui
  •     Specialius kremukus spenelių priežiūrai
  •     Papildomą įrangą savo ir kūdikio patogumui


Tinkama apranga

Maitinimui krūtimi apranga nėra pats svarbiausias dalykas. Ir visgi, kad mamytei būtų patogiau, siūlome įsigyti maitinimui skirtus drabužėlius, kurių rasi specializuotose parduotuvėse. Visų pirma turėtum pradėti nuo tinkamos liemenėlės, kuri atsisega ties speneliais. Šiais laikais net ir žindymo liemenėlės būna dailiai pasiūtos, todėl ją dėvėti galėsi ne tik namuose, o maitinti savo kūdikį bus kur kas paprasčiau. Verta nusipirkti ir žindyvėms skirtų specialių naktinukų, kurie tikrai praves pirmaisiais mėnesiais, kuomet kūdikis neramiai miega ir nuolatos reikalauja pienuko.

Pientraukiai

Dauguma moterų susiduria su rimta pogimdybine problema: per dideliu pienuko kiekiu. Kūdikis ne visuomet išgeria visą motinos krūtinėje susikaupusį pieną, todėl jį reikia pašalinti, kad krūtinė nebūtų nuolatos pabrinkusi ir skausminga. Pientraukis padės ir toms, kurios nori iš anksto paruošti natūralų pieną ir vėliau sugirdyti jį per buteliuką.

Kokį pientraukį pasirinkti – individualus dalykas. Galime patarti tik tiek, kad šios prekės nebūtina įsigyti dar prieš gimdymą, nes tikrai ne visoms moterims jos prireikia. Kai kurios moterys, įsigijusios mechaninį pientraukį skundžiasi, kad pienukas nusitraukia gana sunkiai, o nuo intensyvaus maigymo labai paskausta rankų riešai. Tačiau mechaninis pientraukis kainuoja kur kas pigiau, nei elektrinis. Taigi, tau pačiai teks nuspręsti kas svarbiau: patogumas ar kaina.

2 psl. »

Komentarai

Kūdikių mityba

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai