Bėgikė Vaida Žūsinaitė savo stiliumi sužavėjo paryžiečius (foto)

Lietuvos vardą garsinančius sportininkus esame įpratę matyti su sportine apranga, todėl net ir nedaug pakeitę įvaizdį jie gali atrodyti visiškai kitaip. Romantišku, subtiliu ir netikėtu įvaizdžiu savo draugus ir artimuosius neseniai nustebino viena geriausių šalies bėgikių, daugkartinė čempionė Vaida Žūsinaitė, sudalyvavusi vienetinių rankų darbo mezginių „Meilu“ įvaizdinėje fotosesijoje.

Specialioje fotosesijoje olimpietė V. Žūsinaitė – ir stilinga karjeros moteris, ir susimąsčiusi studentė, ir žavinga miesto gražuolė. Anot fotomodelio amplua išmėginusios profesionalios bėgikės, ją sužavėjo pats produktas, todėl ilgai dėl dalyvavimo tokioje fotosesijoje ji nesvarstė.„Apsidžiaugiau, jog mane pakvietė tapti fotosesijos modeliu, kadangi rankų darbo gaminių idėja man yra artima. Pati mėgstu užsiimti visokiais rankdarbiais – gaminu sapnų gaudykles, atvirukus. Man patiko, jog visi „Meilu“ megztiniai yra rankų darbo, gaminami iš natūralios vilnos, kokybiškų siūlų. Kadangi pati nešiojau vieną megztuką, galiu patvirtinti, jog jie ne tik šilti, bet ir labai malonūs kūnui. Ir smagiausia, ką „Meilu“ parodė – megztinis gali būti ne vien tik šilumos funkciją atliekantis drabužis, bet ir padėti kurti skirtingą stilių. Viešėdama Paryžiuje buvau pasiėmusi ir „Meilu“ kurtą megztinį. Jį vilkėdama sulaukiau nemažai paryžiečių dėmesio ir klausimų. Jie domėjosi, kur įsigijau mezginį, o sužinoję, jog tai – mano tautiečių rankų darbo gaminys, buvo labai nustebinti ir sužavėti“, – prisimena V. Žūsinaitė.

Sportininkė sako, jog dažnai susiduria su stereotipu, jog megztas drabužis atrodo labai kasdieniškai, tinka nešioti tik prie džinsų, o dažnai dar ir senamadiškas: „Mane sužavėjo, jog „Meilu“ gaminius galima drąsiai derinti tiek prie kelnių, tiek prie sijono, jie puikiai tinka pasipuošti, nes yra įdomūs ir išskirtiniai.“Paklausta, kaip vertina modelio darbą, V. Žūsinaitė pripažįsta, jog viskas atrodė paprasčiau nei yra iš tikrųjų.

„Žiūrint nuotraukas atrodo tikrai nesudėtingai – gražiai apsirengsi, pasidažysi, pasėdėsi, papozuosi, štai ir viskas – rezultatas yra. Fotosesija užtruko daug ilgiau nei tikėjausi, o lengva nebuvo. Jaučiausi labiau pavargusi nei po bėgimo treniruotės. Atrodo, šiuos dalykus lyginti sunku, tačiau man bėgimas yra kasdienė veikla. Net jeigu ji ir sunki, aš žinau, ko tikėtis, koks bus nuovargis. Fotosesijos metu dirba kūnas, išraiška, turi labai susitelkti, valdyti emocijas, įsijausti į skirtingas nuotaikas. Dabar tikrai nesakyčiau, jog modelio darbas yra lengvas“, – šypsosi moteris.

Nepaisant to, nuo mažens fotografuotis mėgstanti sportininkė fotosesijoje sutiktų dalyvauti ir vėl. V. Žūsinaitė liko patenkinta fotosesijos rezultatu ir savo draugų bei šeimos reakcijomis.

„Aš esu pripratusi prie savęs, todėl žiūrėdama fotosesijos nuotraukas tiesiog pamačiau save kitokiame amplua. O dauguma draugų manęs neatpažino, sakė, jog nuotraukose esu visai į save nepanaši. Galbūt taip yra todėl, jog jie įpratę mane matyti sportiškai apsirengusią, minimaliai pasidažiusią. Viena draugė netgi siuntė fotosesijos nuotrauką mano broliui, klausdama „Ar tau čia į Vaidą panašu?“, – juokiasi lengvaatletė.

Sportinę aprangą V. Žūsinaitė vadina darbine ir pasakoja, jog kaip ir kiekviena moteris, mėgsta ir pasipuošti, ir pasidažyti: „Aš vertinu natūralumą, pati sau labiau patinku, kai esu nepasidažiusi. Vis tik, kartais norisi kasdienę aprangą iškeisti į puošnesnę, tačiau taip pat patogią ir jaukią, paryškinti veido bruožus. Dabar daugiau dėmesio skiriu stiliui, domiuosi mada, nes anksčiau save pamiršdavau, įsisukusi į treniruočių, varžybų, rutinos ritmą. Nuo mažens mėgdavau apsirengti įdomiai, atrodyti kitaip nei visi, tad ir dabar nevengiu eksperimentuoti, paieškoti įdomesnio įvaizdžio.“

 

Komentarai

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai