Atsitiktinė neištikimybė: atleisti ar skirtis?

Tavo vyriškis tau neištikimas. Pirma reakcija – šokas: kaip taip? Jis, suprantama, dievagojasi, kad tai aklas atsitiktinumas, kuris daugiau nepasikartos. O kol atgailautojas laksto po juvelyrines ir gėlių parduotuves, tave kankina dvejonės – priimti atgailavimo dovanas ir duoti vyriškiui dar vieną šansą ar skirtis? Pabandykime pasverti visus “už” ir “prieš”.

Ką reiškia “atsitiktinė” išdavystė?  

Kaip sakė Bridžita Bardo, “Aklų vyrų yra mažai, o štai kvailų – apstu”. Todėl išdavystę nurašyti vien girtumui ir nesiorientavimui situacijoje bei negebėjimui atskirti tavęs  nuo kitos moters, nereikėtų.

Nesugebėjimas atsispirti moters atkaklumui taip pat kelia didelių abejonių. Visa tai gali nutikti, tik esant tokiam girtumo laipsniui, kada vyras tesugeba nužliaužti iki lovos ir palaimingai užknarkti. Deja, visos puikiai žinome, kad tokiu atveju toje pačioje lovoje jis vargu ar ką “įdomaus” dar sugebėtų nuveikti.

Tai gi, tikra atsitiktinė neištikimybė (kuomet vyras nė kruopelyte nekaltas), ko gero nutinka kokį kartą iš kelių tūkstančių. Visi kiti atvejai nėra atsitiktiniai. Tikrai mylintis vyras neištikimybei nepasiduos. Taip kad ieškok  įtrūkimo judviejų santykiuose, kuris ir atvedė prie to.

Kas pastūmėjo į neištikimybę?

Kaip nebūtų keista, tačiau dažnai vyrų neištikimybė pateisinama vyrų prigimtimi. Suprask, tokie jau jie - poligamiški. Ir mąsto jie dažnai ne galva, o savo organu. Tačiau mes manome, kad patologinių “mergišių” yra kur kas mažiau, nei priimta galvoti.

Suprantama, net ir labai įsimylėjęs vyras atsigręš, jei, tarkim, pro jį praeis “Pleibojaus” modelis atvira suknele. Tačiau jei gražuolė ir pasiūlys jam kažką daugiau, nei susižavėjusį žvilgsnį, jis nepuls bėgti paskui ją ir pasakys sau “stop”.

2 psl. »

Komentarai (8)

onute 2012-09-23 23:50
manau kad svarbiausia ar jūsiškis pats ieško naujų pažinčių, ar lengvai pasiduoda. nes tas kuris ieško, tai ir toliau ieškos, o kuris tik pasiduoda, tai gali ir išsigasti, kad pats bus paliktas
linksmuole 2012-09-19 08:14
buvau neištikima bet tik todėl kad mano vyras man buvo pirmas o as tiesiog norėjau ji palyginti su kitu vyru. po to mano meile vyrui sustiprėjo.
ieva 2012-09-10 14:46
Kad ir kaip bebutu mes turime su tuo susitaikyti, pacios labai daznai miegame su savo vyrais , bet mintymis miegame su kazkuo kitu, buna ir isduodame. Mes moterys tai darome dazniau, tik meluoti daugiau mokame, tuo tarpu vyrai tai daro maziau, tik meluoti jiems nesigauna. turiu draugiu kurioms labai patinka klubuose pasibuti, demesi vyru atkreipti, o ju vyrai tuo metu like namie be moteru puikiai leidzia laika su draugais, geria alu ir kalba apie automobilius. Turime atleisti vienas kitam.
išduota :(( 2012-08-08 17:49
jei jau viena karta taip padare ankščiau ar veliau tai vistiek pasikartos... jei jis neištikimas matyt kažkas yra netaip jei ryžosi tave išduoti. man pačiai taip nekarta buvo, bet matyt esu per silpna pasakyti ne, juk jei žmogu myli negali taip imti ir paleisti...
:( 2012-08-08 10:21
isdaviau savo vyra pasidavusi silpnumo akimirkai , susizavejau ir pamilau ta kita taciau 3metus tiesiog matemes su juo ir leidom laika bet retai ,su vyru esu 5metai tai galima suprasti kad pas mus seimoje krize buvo 3metus ... galvojau galesiu pamirsti ar bent primirsti ka padariau taciau negaliu mane tai griauzia ...
Beata 2012-08-07 12:33
po neištikimybės visada kažkas nutrūksta - tie, kurie sako, kad gali gyventi taip pat, kaip ir anksčiau, paprasčiausiai meluoja
Joana 2012-08-07 09:25
aš manau, kad atsitiktinių nebūna. Jeigu jau pasuko/pasukam į kairę, labai abejoju, kad tai niekada nebepasikartos
Pupa 2012-07-31 18:54
aš nesugebėjau atleisti neištikimybės. Neperlipau per save

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai