Atostogos su vaiku: keliaujam prie jūros

Vasara – atostogų metas. O kas gi dar taip atpalaiduoja, kaip kaitinantys saulės spinduliai, gaivus vanduo ir šiltas bei švelnus pajūrio smėlis. Kad atostogos su mažaisiais praeitų sėkmingai, būtina joms pasiruošti iš anksto.

Dauguma mamyčių pergyvena, kad tikrosios atostogos laukia ne jų, o mažylio. Galbūt tai ir tiesa, ypatingais tais atvejais, jei atostogauti vyksti viena su vaikučiu, be vyro ar draugių. Tokiu atveju tau teks nuolatos rūpintis mažylio saugumu ir užimtumu, todėl neliks laisvo laiko sau. Ir vis dėl to, jei iš anksto pasiruoši, tikrai surasi ir laiko ir būdų, kaip atsipalaiduoti ir nors šiek tiek pailsėti.

Visų pirma siūlome tau iš anksto susidaryti būtinų daiktų sąrašą, kad atostogų metu nereikėtų veltui gaišti laiko ir lakstyti po parduotuves.

Ką reikėtų pasiimti keliaujant prie jūros?

  • Iš anksto pasirūpink vaiko žaislais: nepamiršk kastuvėlių ir kibirėlių, kurie tikrai pravers būnant paplūdimyje.
  • Įsigyk specialių kremų, apsaugančių nuo kenksmingų saulės spindulių. Nepamiršk, kad mažylio odelė daug jautresnė, nei tavo, todėl jam reikės specialiai vaikams sukurtų kremų.
  • Pasirūpink tinkama vaikučio apranga: pasiimk ir lengvų ir šiltesnių drabužėlių. Svarbiausia – nepamiršk kepuraitės, kuri saugos nuo kaitrių saulės spindulių.
  • Pasirūpink kelionine vaistinėle: joje turi būti svarbiausi tau ir vaikui tinkantys vaistai, pleistras ir tvarsčiai.

Atvykus į pajūrį tikriausiai norėsi keliauti tiesiai į paplūdimį. Nepamiršk, kad vasaros metu saulė būna labai kaitri, todėl pasimėgauti saulės spinduliai gali daugiausiai du kartus per dieną: ryte iki 10 valandos ir vakare, nuo 15 valandos. Kiekvieną kartą nepamiršk pasitepti specialiais kremais, ir jokiu būdu nepasitikėk užrašais, skelbiančiais, kad kremas odą saugo 12 valandų. Dažniausiai tai nėra tiesa, todėl nerizikuok ir naudok jį prieš kiekvieną ėjimą degintis.

2 psl. »

Komentarai (3)

Vilma 2012-05-14 16:04
Nelabai mane prie tos jūros traukia... Gal kai vaikas paaugs
kurmė 2012-05-14 11:28
Manajai smėlis labai patinka. Šiaip kartu ir "bandeles" kepam, ir smėlio pilis statom
Brigita 2012-02-04 16:08
vaikai mazi padukeliai

Šeima ir laisvalaikis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai