Atostogos su vaikais? 5 aksesuarai, praversiantys plaukimo baseine

Shutterstock

Išsiruošus atostogauti su mažaisiais šeimos nariais, teks iš anksto pasirūpinti jų saugumu ir užimtumu – tuomet Jums pavyks pailsėti, o mažyliai taip pat galės mėgautis smagiomis pramogomis. Kokius daiktus vertėtų turėti su savimi tais atvejais, kai atostogos su atžalomis planuojamos prie baseino?

1. Plaukimo liemenė/pripučiamas ratas.
Tuomet, kai vaikutis dar neturi pakankamai plaukimo įgūdžių, o baseinas yra ganėtinai gilus, vertėtų pasirūpinti apsaugos priemonėmis. Plaukimo liemenės, pripučiamas gelbėjimosi ratas ar rankovės užtikrins mažųjų saugumą, tad ir Jūs galėsite jaustis kur kas ramiau. Šie atributai pravers ir tuo atveju, jeigu nuspręsite išmokyti mažylį plaukti – toks užsiėmimas leis įdomiai praleisti laiką drauge, o jeigu pavyks pasiekti norimų rezultatų, atostogos bus ne tik smagios, bet ir naudingos.

2. Plaukimo akiniai. Vandens pramogos vaikams suteikia daug smagių emocijų – ypač tuomet, kai jie jau pakankamai dideli, jog galėtų panardyti nors ir po baseino gilumas. Tokiais atvejais pravers plaukimo akiniai, suteiksiantys apsaugą ir užtikrinsiantys, jog jų akims nepakenks chloruotas ar kitų kenksmingų medžiagų turintis vanduo.

3. Pripučiamas čiužinys. Tuomet, kai baseinas yra pakankamai didelis, praverčia ir pripučiamas čiužinys, ant kurio patogiai įsitaisyti galėsite tiek Jūs, tiek ir Jūsų mažyliai. Mažai tikėtina, jog jauniausieji šeimos nariai ilgai norės mėgautis tokiu pasyviu poilsiu, tačiau pirmaisiais kartais plūduriavimas ant čiužinio tikrai padovanos smagių emocijų, o Jums tai suteiks galimybę visuomet būti šalia vaiko. Patogu ir tai, jog šis gaminys yra itin kompaktiškas, tad automobilyje ar kitoje transporto priemonėje neužims daug vietos.

4. Žaislai. Tam, kad vaikai prie baseino turėtų pakankamai veiklos ir nenuobodžiautų, vertėtų pasirūpinti ir jų užsiėmimais. Tokiems atvejams tinka pripučiami žaislai, kurie atrodo itin tikroviškai, pripučiami kamuoliai, leidžiantys maksimaliai mėgautis vandens pramogomis ar kiti lauko žaislai, kurie leis smagiai leisti laiką baseine ar prie jo. Tuomet, kai netoliese yra smėlio, verta pasirūpinti ir smėlio žaislų rinkiniu - toks užsiėmimas ilgam užims mažylį ir nesukels jam pavojaus, tad Jūs tuo tarpu galėsite maksimaliai atsipalaiduoti.

5. Apsauga nuo saulės. Norint, jog atostogos su mažaisiais praeitų be nemalonių pasekmių, vertėtų iš anksto pasirūpinti apsauga nuo kenksmingų saulės spindulių. Nepamirškite kepurių ar skrybėlaičių, apsaugosiančių vaikų galvas, naudokite apsauginius kremus, o jeigu planuojate šiek tiek pasideginti, pasirūpinkite ir specialia užuovėja ar paplūdimio palapine. Tuomet po atostogų visi grįšite pailsėję ir kupini naujų jėgų bei energijos.

Baseinus bei baseino aksesuarus, žaislus internetu pigiau įsigysite pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.

Komentarai (2)

Renaldas 2017-08-25 09:05
Labai geros atostogos
Renaldas 2017-08-25 09:05
Labai geros atostogos

Šeima ir laisvalaikis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai