Astrologės konsultacija. Kurį vyrą pasirinkti?

Norėčiau paklausti astrologės Godos. Aš esu Inga, gimiau 1983 ** ** dieną 03:15 min. Šiuo metu pas mane situacija labai kebli, gyvenu Lietuvoje iki šiol draugavau su vyriškiu, gimusiu 1969 ** **d. Tiesą sakant labai dažnai pykomės, skyrėmės, bet vis susitaikydavome ir toliau tęsdavome santykius ir taip jau pusantrų metų. Paskutinio susipykimo metu, kuris kuris truko apie mėnesį laiko, mano gyvenime atsirado naujas žmogus, gimęs 1983 ** **d. Susitikom, patikom vienas kitam, bet jis gyvena jau 4 metai ne Lietuvoje. Rimtai mąsto apie gyvenimą ir kuria planus apie mūsų bendrą gyvenimą, šeimą, vaikus, poilsį... Viskas lyg būtų puiku, bet vėl į mano gyvenima nori grįžti draugas su kuriuo draugavau (pas mus yra abipusė meilė). Jis sako suprato ką praranda ir kad be manęs nebegali. Žada, kad viskas bus kitaip, kad būsim kartu, kad man padės per gyvenimą žygiuoti, kad su juo būsiu kaip už sienos. KLAUSIMAS. Ką man daryti? Ką pasirinkti? Tą, kurį jau pažįstu daugiau kaip metus ir lieku Lietuvoje ar tiesiog viską radikaliai keičiu migruoju į užsienį pas naują pažystamą? Kur mano likimas? Bijau padaryt eilinį kart klaidą.

Turbūt esminis patarimas būtų – išgirsti savo širdį. Ją galima girdėti tik vienumoje, būnant savo viduje. Ji niekada nemeluoja ir žino visus atsakymus. Na, o žiurint astrologiškai – atraskite savyje valios, ryžto, nes jų trūksta, todėl ieškoma atsvara partneryje, kad kartais paskatintų ar padrąsintų. Nebijokite rizikuoti, nes taip kuriama Jūsų vertybių sistema. Draugas, gimęs  1969m, labai priklausomas nuo emocijų, nuo dažnos savo nuotaikų kaitos. Bet su juo Jūsų derinys įvairesnis. Draugas, gimęs 1983, emocionaliai uždaras, praktiškas, toks žmogus gali suteikti finansinį stabilumą. Mąstymas jo aštrus, dažnokai savo grubia kalba gali ir įžeisti. Tokie žmonės būna kritiški, sarkastiški, bet geri psichologai ir patarėjai.

 

Daugiau astrologės atsakymų rasite: astrologė Goda

2 psl. »

Komentarai (6)

na ir na 2012-07-03 16:53
O tai visi klausimai-atsakymai iškart į eterį patenka? Juk yra koks nors redaktorius, kuris galėtų paslėpti, pvz., dalį gimimo datos ar pan. Tai vadinama pagarba klientui/ skaitytojui/ pirkėjui etc.
Goda 2012-07-03 16:00
taip, mainai ir man atrodo nesąžiningi, bet, kita vertus, to ir buvo galima tikėtis. Kam savo asmeninio gyvenimo detales skelbti visiems?
nu jau 2012-07-03 15:52
na kita vertus senas arklys irgi tos vagos negadina,bent neteko girdet dar!:DDD KITA VERTUS JEI MERGINA JAU NUSUKUSIAI I KAIRE VISTIEK NORI SUSIGRAZINT AR TIK NEBUS CIA TA VADINAMA MEILE?:p CHA CHA CHA ,O KAM TAU DAR KA RINKTIS ,TUREK JUOS ABU!:))))))) DABAR TAMPA MADINGA TAI,KUO DAUGIAU TUO SAUNIAU...:DDDDD
na ir na 2012-07-03 14:18
Dievulėliau, šitiek asmeninių detalių mergina atskleidė ir tokį trumpą šū...ą atsakymą gavo. Labai nesąžiningi mainai. Galėjo astrologė, jei ji apskritai astrologė, labiau pasistengti, jei klientų nori turėti. Merginai patarčiau rinktis jaunesnį, nes stabilesnis. Jei trūksta dramų gyvenime - pirmąjį.
Vycka 2012-07-02 21:06
Imk jaunesni, kam tau tas senis.
Toma 2012-07-02 18:37
skaitau ir kikenu :) spėju, laiško autorė ir pati žino atsakymą, bet tikisi, kad kitas žino dar geriau

Astrologės konsultacija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai