Astrologės konsultacija. Kas aš per žmogus?

Laba diena, radau Jūsų nuorodą internete ir noriu Jūsų paklausti. Norėčiau sužinoti apie save, kas aš per žmogus, ką sako mano gimimo data apie mane 1985 ** ** laikas 10:** ryte. Ką galbūt gyvenime turėčiau pakeisti ar į ką atkreipti dėmesį. Būčiau labai dėkinga sulaukus Jūsų atsakymo, nes vis niekas man apie mane nepapasakoja :)

Esate gimusi po Skorpiono ženklu, kas jau rodo stiprų, kitiems nepavaldų žmogų. Šio ženklo atstovams labai svarbu kelti savo sąmonę į viršų – eiti šviesiu keliu, antraip gali pradėti įtakoti blogosios šio ženklo savybės, tokios kaip kerštas, noras įkąsti ir t.t. Jums labai svarbu išmokti mylėti, nes jausmuose esate impulsyvi, emocinga, gal net vulgari, kas silpnesnį partnerį gali ir atbaidyti. Antrasis jūsų ženklas – Šaulys. Patarčiau labiau siekti šio ženklo vibracijų, nes jis sušvelnins Skorpionišką prigimtį. Labiau įsiklausykit į kitų patarimus, pamokymus, nes Mokytoju tampama tik tada, kai išgirstama ką tau sako šalia esantis žmogus.

 

Daugiau astrologės atsakymų rasite: astrologė Goda

Astrologės svetainė:
http://www.facebook.com/pages/Goda-Astrolog%C4%97/194286650621449

Asmeniniai astrologės kontaktai: 8 622 64019

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

Komentarai (3)

indre 2013-11-13 14:51
laba diena as taip pat noreciau suzinoti kas as tureciau but,na kuo dirbti,ko siekti,ar manyje yra kazkokiu galiu?nes dauguma(bobuciu)sako kad lyg ir yraar dar istekesiu ir pan,mano gimimo data 1983-04-29,valandu nezina:(lauksiu jusu atsakymo aciu
Milda 2012-07-26 17:30
tam, kad skaitytų tik tas, kam tai rašoma :)
Inga 2012-07-26 15:40
o kam tas datas slėpt? :( nėra prasmės tada kitiems ir skaityt

Astrologės konsultacija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai