Astrologės konsultacija. Ar mergelė ir avinas suderinami ženklai?

Laba diena, prieš metus laiko pradėjau bendrauti su avino ženklo vyriškiu. Pati esu mergelė. Šis vyras man labai svarbus ir norėčiau susieti su juo savo ateitį, tačiau jaučiu, kad kuo toliau, tuo labiau išryškėja mūsų priešingybės, o ne panašumai. Ar šie du ženklai yra suderinami? Galbūt galėčiau ką nors padaryti iš savo pusės, kad šie santykiai būtų stipresni?

Tai dvi skirtingos stichijos: Avino ženklas – ugnis, Mergelės ženklas – žemė. Ugnies ženklai duoda veržlumą, spontaniškumą, o žemės ženklam svarbus stabilumas, kantrybė. Vien todėl yra patartina į partnerius rinktis savo stichijos ženklą. Kadangi esate Mergelės ženklo, jums labiausiai tiktų Jautis, Mergelė arba Ožiaragis. Savo praktikoje matau, kad nereikėtų skubėti daryti išvadų atsižvelgiant vien į stichiją. Kad sužinotumėte tikslią išsiskyrimo ar buvimo kartu priežastį reikia abiejų žmonių gimimo datų, astrologiskai tai vadinama – suderinamumas. Iš jo galima daryti smulkesnę dviejų žmonių tarpusavio santykių analizę.

Daugiau astrologės atsakymų rasite: astrologė Goda

Astrologės svetainė:
http://www.facebook.com/pages/Goda-Astrolog%C4%97/194286650621449

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

Komentarai (4)

Danguolė 2012-09-14 10:53
Mano tėvai irgi Mama mergelė Tėtis avinas irgi nuostabi pora jau kartu 43 metai. Astrologija tik priežasčių ieškojimas ir tiek ;)
Derene 2012-06-18 11:07
As mergele. Gimiau pirmosiomis rugsejo dienomis. Jis avinas kovo gale. Mes nuostabi pora. Musu gyvenimas kaip nesibaigianti trasa, vis kazkur skubam lekiam, as nespeju paskui ji. Jis kaifuoja nuo mano - tu galvoji ir galvoji. mes - tobula pora!
Ir tas nesuderinamumas - ugnis zeme vanduo - fe, tikiu, kad kazkas cia tiesos ras. Bet ne mes!
Vaiva 2012-06-07 09:15
Pritariu. Viskas priklauso tik nuo pačių žmonių
Dora 2012-06-05 17:20
Kai du žmonės nori būti kartu ir moka įsiklausyti į kito poreikius, jokie horoskopo ženklai negali sutrukdyti jų buvimui kartu

Astrologės konsultacija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai