„Astrodieta“: kaip lieknėti skirtingiems Zodiako ženklams?

@ Shutterstock

Kiekvienas astrologinis ženklas turi savų specifinių ypatybių, susijusių su mityba, todėl norintiems sulieknėti astrologai rekomenduoja laikytis vadinamosios „astrodietos“.

Sužinokite daugiau apie save ir meskite svorį maloniau ir sveikiau, laikydamiesi paprastų rekomendacijų.

AVINAS (KOVO 21– BALANDŽIO 20)

Subalansuotos mitybos ir sporto derinys jums puikiai tinka. Jums tinkamiausia dieta: minimaliai vartoti angliavandenius ir reguliariai sportuoti. Šio Zodiako ženklo atstovai yra labai atkaklūs, todėl taip mesti svorį jums neturėtų būti itin sunku.

JAUTIS (BALANDŽIO 21– GEGUŽĖS 20)

Kadangi šio ženklo atstovai labai mėgsta saldumynus, jums svarbiausia sumažinti cukraus vartojimą. Jūs turite valgyti kaip galima daugiau žuvies – joje gausu Omega-3 riebiųjų rūgščių, naudingų jūsų sveikatai ir odos grožiui. Taip pat rekomenduojama maitintis kelis kartus per dieną, mažomis porcijomis.

DVYNIAI (GEGUŽĖS 21– BIRŽELIO 21)

Šio ženklo atstovai labai mėgsta kompanijas, todėl geriausia mintis būtų prisijungti prie grupinių sporto treniruočių. Galbūt galite paprašyti draugės, kad jums sudarytų svorio metimo planą, kurio galėtumėte laikytis kartu? Raskite jums abiems tinkamus pratimus ir patinkančią dietą. Pranašumas laikantis dietos bei sportuojant kartu yra tas, kad galėsite viena kitą motyvuoti tada, kai kažkuriai bus bloga diena. Taip tikimybė pasiekti gerų rezultatų bus didesnė.

VĖŽYS (BIRŽELIO 22– LIEPOS 23)

Kadangi jums visada trūksta laiko, siūlome pasirinkti tokią dietą, kurios laikantis maisto ruošimas neužimtų daug laiko. Dietos metu turėtume valgyti daug vaisių, daržovių ir grūdinės kilmės produktų. Šie produktai jūsų kūną aprūpins reikiamais vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis, juose taip pat daug vandens. Toks maistas detoksikuoja jūsų organizmą ir padeda ištirpinti nereikalingus kilogramus.

2 psl. »
Šaltinis: Grožio guru

Komentarai

Dietos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai