7 priežastys nesidalinti savo vaikų nuotraukomis socialiniuose tinkluose

Socialinių tinklų era skatina dalintis savo atžalų nuotraukomis, parodyti, kokie gražūs, mieli, protingi jūsų vaikučiai, kaip jūs jais didžiuojatės ir juos mylite. Tačiau tik nedaugelis susimąsto, kad pavojingiausi mažamečiams žmonės savo aukų dažniausiai ieško būtent internete. Kaip sumažinti riziką ir apsaugoti savo vaikus?
 
Nenurodykite, kur daryta nuotrauka

Nepublikuokite duomenų apie tai, kur savo laiką dažniausiai leidžia jūsų atžala – ir nesvarbu, ar tai mokykla, ar koks nors būrelis. Kai kurie subjektai gali pasinaudoti šia informacija savo negeriems tikslams, susirasti kelią ir jūsų vaiką.
 
Nesidalinkite nuotraukomis, atskleidžiančiomis jūsų vaiko pomėgius

Žinant, kas patinka jūsų atžalai, ką ji mėgsta, ją daug lengviau apgauti, patraukti jos dėmesį bet kurioje vietoje ir situacijoje.
 
Pašalinkite visas nuotraukas, kuriose matyti oficialūs jūsų vaiko duomenys

Šis punktas gali pasirodyti visiškai absurdiškas, bet yra tokių žmonių, kurie mėgsta internete pasipuikuoti prieš kitus naujomis vizomis, pasais, kitais dokumentais. Žinant vaiko vardą ir pavardę, turint svarbių dokumentų numerius lengva atsekti, kur mokosi ir gyvena vaikas.
 
Nefotografuokite vaikų šalia automobilių

Tai svarbu ne tik vaikų, bet ir pačių tėvelių saugumui. Nesuteikite nusikaltėliui informacijos ir nekiškite galvos į kilpą. Pavyzdžiui, nuotraukoje pavaizduoti tėvai už „žaidimą su mašinytėmis“ atsidūrė už grotų.
 
Nesidalinkite nuotraukomis, kuriose jūsų vaikai nuogi arba pusnuogiai – kad ir kokie mieli jie bebūtų

Gal jums ir jūsų artimiesiems tokios fotografijos tik kels šypseną, atrodys nekaltos ir mielos, tačiau kai kurie žmones į jas gali žiūrėti visai kitaip nei jūs.

2 psl. »

Komentarai

Vaikas ir aplinka

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai