7 patarimai – kaip įrengti šiuolaikišką svetainę

@ Shutterstock

Svetainė mūsų namuose atlieka ne vieną funkciją – čia priimame svečius, o kartais ir patys mielai leidžiame savaitgalius. Būtent dėl šios priežasties svetainės interjero kūrimas neretai tampa vienu sunkiausių iššūkių, tačiau jeigu atkreipsite dėmesį į kelis pagrindinius patarimus, su šia užduotimi pavyks susitvarkyti kur kas paprasčiau.

1. Išreikškite nuotaiką spalvomis


Atspalviai, kuriuos pasirinksite svetainei paveiks tiek Jūsų, tiek svečių nuotaiką, tad iš anksto turėtumėte pagalvoti, kokį įspūdį jiems norite palikti. Šviesiai mėlynos ir baltos spalvos paletės sukuria ramybe alsuojančią atmosferą, tuo tarpu šaltesni atspalviai įneša malonios elegancijos.

2. Nepamirškite sienų

Svetainė yra pakankamai vieša erdvė, todėl stilingai dekoruodami sienas, galėsite sukurti Jūsų stilių ar pasaulėžiūrą atskleidžiantį interjerą. Tam puikiai tinka foto tapetai ar kiti įdomesni sprendimai – viskas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos.

3. Išdėstykite baldus pokalbiui

Svetainėje daugiausiai laiko praleidžiame bendraudami, todėl baldus sustatyti turėtumėte taip, kad visiems svečiams būtų patogu kalbėtis su aplinkiniais. Tam puikiai tinka svetainės komplektaisofą tuomet galima pastatyti prie sienos, o fotelius ar pufus aplink stalą sudėti ratu ar puslankiu.

Tais atvejais, kai vietos yra daugiau, vertėtų pagalvoti ir apie dvi skirtingas pokalbių erdves – patogi sofa-lova ar kiti minkšti baldai pravers jaukiems pasisėdėjimams, o jei nusimato didesnė šventė, svečius galėsite pakviesti prie didesnio ir formalesnio stalo. Platus šių ir kitų svetainės baldų pasirinkimas pateikiamas Pigu.lt internetinėje parduotuvėje.
 

Nuotraukos šaltinis Shutterstock

 

4. Uždengti langus ar ne?

2 psl. »

Komentarai

Interjeras

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai