7 dalykai, kuriuos būtina padaryti pasitinkant pavasarį

Pavasaris jau ne už kalnų: pats metas pabusti iš žiemos miego, išsitraukti iš spintos ryškius rūbus, numesti priaugtus kilogramus ir su šypsena ruoštis šiltajam metų laikui. O čia – sąrašas iš septynių dalykų, kuriuos kiekviena dailiosios lyties atstovė tiesiog privalo padaryti pasitikdama pavasarį.
 
1. KEISKITE RACIONĄ
 
Šaltasis sezonas baigiasi, tad metas pasakyti „sudie“ riebiems kepsniams, saldumynams ir pyragams, valgyti daugiau lengvo maisto, pavyzdžiui, vaisių ir daržovių. Organizmui pavasarį nebereikia tiek daug energijos apsišildymui, be to, per žiemą žmogus gauna kur kas mažiau vitaminų, tad metas atstatyti prarastus resursus, gerti šviežiai spaustas sultis, valgyti daugiau salotų, prie mėsos rinktis daržovių garnyrą ir desertui valgyti nebe pyragus, o vaisius. Tai išeis į naudą ne tik sveikatai apskritai, bet ir kūno linijoms.
 
2. STIPRINKITE IMUNITETĄ
 
Drėgnas oras, šiltos dienos, vėsūs vakarai, vieną dieną šviečianti pavasarinė saulutė, o kitą jau drimbantis sniegas – tai puikios sąlygos pasigauti peršalimo ligą, tad reikia nepamiršti rūpintis savo imunitetu. Svarbu valgyti įvairų maistą, vartoti produktus, turinčius probiotikų (tai – gerosios bakterijos, kurių gausu jogurte, pasukose, kefyre), gerai išsimiegoti, judėti. Taip pat imunitetą stiprina ežiuolė ir žalioji arbata. Beje, per dieną išgėrus penkis puodelius žaliosios arbatos ne tik stiprėja imunitetas, bet ir mažėja rizika susirgti vėžiu, patirti infarktą, insultą.
 
3. PASIRŪPINKITE SAVO PLAUKAIS
 
Šaltasis metų laikas – stresinis laikotarpis mūsų plaukams. Tinkamai neprižiūrimi jie išsausėja, susilpnėja, ima skilinėti galiukai. Tad pavasario pradžia – puikus laikas vizitui pas kirpėją. Pasikirpkite galiukus, kad plaukai greičiau atsigautų, palepinkite juos atstatomosiomis kaukėmis, naudokite kondicionierių, specialų aliejų galiukams. Be to, pavasaris – permainų laikas, gal apsilankiusios pas kirpėją pasiryšite galų gale pasidaryti išsvajotą šukuoseną ar pakeisti plaukų spalvą.

2 psl. »

Komentarai

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaikai pradeda sapnuoti dar prieš gimimą.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai