6 kaukės sausiems ir garbanotiems plaukams

Atsisveikinkite su prastai atrodančiais plaukais, pasinaudoję šešiais natūraliais receptais sausiems ir garbanotiems plaukams!
 
Mūsų plaukai yra ypač jautriai reaguoja į žalingą aplinkos poveikį, karštį, stiprią „chemiją“. Norintys turėti šilkinę plaukų tekstūrą, turėtų investuoti į giliai veikiančias priemones. Šie šeši natūralūs receptai  greitai įveiks sausų ir banguotų plaukų šiurkštumą. Įsigykite keletą organinių ingredientų, sumaišykite juos ir palepinkite plaukus gaivinančiomis kaukėmis.
 
1. Kukurūzų miltų ir pomidorų sulčių kaukė
 
Palepinkite savo sausus plaukus efektyvia ir maitinančia kauke. Dubenyje sumaišykite 1 šaukštą kukurūzų miltų ir stiklinę organinių pomidorų sulčių. Užtepkite ant drėgnų plaukų ir ant galvos užvyniokite rankšluostį. Po 30 minučių nuplaukite drungnu vandeniu ir šiek tiek šampūno. Kartokite šią procedūrą dukart per savaitę.
 
2. Riešutų aliejaus ir citrinų aliejaus kaukė
 
Karščio pažeistus ir sausus plaukus paverskite puikiais ir glotniais naudodami šią paprastą kaukę. Dubenyje sumaišykite kiaušinio trynį, šaukštą riešutų ir šaukštą citrinų eterinio aliejaus.
 
Priemonę įmasažuokite į pažeistus plaukus ir apvyniokite šiltą rankšluostį. Palikite 40-iai minučių ir išskalaukite šiltu vandeniu ir keliais lašais šampūno.
 
3. Ricinų aliejaus ir alyvuogių aliejaus kaukė
 
Pasiruoškite giliai kondicionuojančią kaukę, kuri suteiks plaukams gyvybingumo. Dubenyje sumaišykite 2 šaukštus ricinų aliejaus, šaukštą alyvuogių aliejaus ir kiaušinio trynį. Pasiekus reikiamą tekstūrą, užtepti ant plaukų.
 
Uždengti plaukus plastikine plėvele. Kaukę palikti pernakt ar bent valandai greitiems ir puikiems rezultatams. Išplauti nedideliu kiekiu šampūno ir vasarošilčiu vandeniu.
 
4. Kriaušės ir obuolių acto kaukė
 
Šis kaukės receptas garantuoja minkštus ir šilkinės tekstūros plaukus. Maišytuvu susmulkinkite supjaustytą kriaušę ir sumaišykite su 2 šaukštais obuolių acto ir įpilkite šiek tiek vandens tinkamai pastos tekstūrai pasiekti. Užtepkite kaukę ant plaukų ir palikite 20 -iai minučių. Galiausiai išplaukite vėsiu vandeniu.
 
5. Sojos ir vandens kaukė
 
7 šaukštus sojos sumaišykite su stikline šilto vandens ir užtepkite ant drėgnų plaukų. Palikite 10-iai minučių ir išskalaukite drungnu vandeniu. Soja turi baltymų ir maitinančių medžiagų, kurios atnaujina sveikų plaukų tekstūrą ir purumą.
 
6. Avokado ir kviečių gemalų aliejaus kaukė
 
Įmasažuokite giliai kondicionuojančią kaukę stiprių ir sveikų plaukų efektui. Maišytuvu sutrinkite kiaušinį ir pusę nulupto avokado ir įpilkite 2 šaukštus kviečių gemalų aliejaus. Lygiai paskirstykite kaukę ant plaukų ir palikite 30 -iai minučių. Išplaukite maitinančios kaukės likučius su pora lašų šampūno ir vėsiu vandeniu.

Šaltinis: Grožio guru

Komentarai

Plaukams

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai