5 praktiški simondsijų aliejaus panaudojimo būdai

Tai – vienas labiausiai vertinamų aliejų. Simondsijų (jojobos) aliejus yra švelnaus aromato, ryškiai gelsvos spalvos, žemesnėje temperatūroje virstantis kieta mase/vašku (tai – geriausios kokybės šalto spaudimo nerafinuoto aliejaus požymiai).
 
Simondsijų aliejus plačiai žinomas ir naudojamas kaip itin veiksmingas priešuždegiminių ir drėkinančių savybių turintis natūralus produktas, tinkantis gydyti įvairias odos ir plaukų problemas. Šis aliejus yra nebrangi ir natūrali alternatyva įvairiai brangiai kosmetikai, tinka visiems odos tipams ir nesukelia jokių alerginių reakcijų ar sudirginimų.
 
Aliejus labai universalus ir gali būti naudojamas nuo galvos iki kojų. Jei jums stinga idėjų, pateikiame 5 praktiškus jo panaudojimo būdus, kad išsaugotumėte plaukų, nagų, kūno ir veido grožį.
 
KŪNO IR VEIDO DRĖKINIMUI
 
Aliejus naudingas tiek sausai, tiek riebiai odai, kadangi pasižymi normalizuojančiomis savybėmis. Tai itin gerai odos poras valantis, natūralius odos riebalus balansuojantis aliejus, todėl ypač tinka probleminės, spuoguotos, o kartu ir sausos odos priežiūrai.
 
Jis maitina ir drėkina, giliai įsiskverbia į poras, idealiai saugodamas veido, kaklo ir iškirptės odą. Taip pat formuoja apsauginę epidermio mantiją, stimuliuoja vitamino D sintezę, švelnina odą, suteikia jai jaunatvišką išvaizdą. Naudojamas priešlaikinio senėjimo prevencijai. Simondsijų aliejus turi natūralų apsaugos nuo saulės faktorių, pamaitina odą po deginimosi ir sumažina nudegimo saulėje skausmą. Idealiai tinka masažams.
 
MAKIAŽO VALYMUI
 
Simondsijų aliejų galima naudoti kaip veido ir akių makiažo valiklį. Suvilgykite vatos gabalėlį keliais šio aliejaus lašeliais ir galėsite nuvalyti ne tik lūpų dažus, bet ir akių tušą. Simondsijų aliejus ne tik puikiai valo makiažo likučius, bet ir maitina bei stiprina blakstienas.

2 psl. »
Šaltinis: Grožio guru

Komentarai

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai