5 būdai paįvairinti seksualinį gyvenimą

Kad ir kaip bandytume save įtikinti, jog santykiuose svarbiausias vidinis tarpusavio ryšys, negalime nuneigti, kad seksas – taip pat labai svarbi santykių dalis, o bendra lova – ne vieta nuoboduliui. Deja, tenka pripažinti ir tai, kad su laiku aistra ima blėsti, o į miegamąjį įsiveržia “ponia monotonija”. Mes neketiname siūlyti mokytis akrobatinių triukų ir negirdėtų, nematytų sekso pozų. Pradžiai pakaks ir visai paprastų permainų, o vėliau... noras kažką keisti ir išbandyti naujoves ateis savaime.

Pirmas žingsnis – spręsk pati. Amerikos moterys mėgsta vieną posakį: “Per dieną aš galiu patenkinti tik vieną žmogų. Ir šiandien aš renkuosi save”. Iš tikrųjų: jei nuolatos galvosi tik apie vyro poreikius, su laiku jis pamirš, kad lovoje be jo yra ir dar vienas žmogus. “Nėra nieko seksualesnio nei moteris, kuri žino ko nori ir nebijo to pasakyti” - sako 28 metų Jurgis. Taigi šį kartą tegul viskas vyksta pagal tave. Plauti indų ir šluoti grindų tu jo gal ir nepriversi, bet išpildyti tavo norus lovoje – tikrai gali. O tie norai gali būti patys įvairiausi... Nebijok fantazuoti ir likti nesuprasta. Kartais tu net negali įsivaizduoti, kokių fantazijų savo galvoje turi tavo išrinktasis...

Antras žingsnis – padėk tašką nutylėjimams. Mes, moterys, dažnai pasikukliname garsiai kalbėti apie savo poreikius, o vyrai... Na, reikia suprasti, kad jie skaityti minčių nemoka, todėl ne visuomet supranta, kaip mes jaučiamės. “Su vyru esame susituokę 2 metus, bet iki šiol nė karto nepatyriau orgazmo. Bandžiau vieną kartą parodyti, kaip atrasti G tašką, bandžiau antrą... O paskui nusprendžiau, kad tiek jau to... Jei nesigauna, tai nesigauna” - pasakoja 22 metų Vita. KLAIDA. Tavo pasitenkinimas yra tiek pat svarbus, kiek ir vyro. Jei bijai jam pasakyti, kas tau malonu ir kaip tą malonumą jis galėtų suteikti, tai ką tuomet aplamai veiki su šiuo vyru lovoje? Jei vyrukui nepavyko iš pirmo karto, tai dar nereiškia, kad nepavyks iš 10. Nenuleisk rankų ir būk kantri. Patikėk, geriau 10 kartų kartoti tą patį, kol jis išmoks, nei po kelerių nustebinti mylimąjį pareiškimu, kad niekada nepatyrei su juo orgazmo.

2 psl. »

Komentarai (6)

p.p.s. 2015-02-23 22:31
na,o jeigu įdomu paskaitinėt kažką "moksliškesnio", galiu pasiūlyt užmesti akį čia: http: //goo.gl/2RIFqg (gana daug terminų, sunkiau įkandamų paprastam piliečiui, bet nieko neįveikiamo ir nesuprantamo nėra)
Rita 2012-06-29 07:46
žia tai bent seksas aš su savo vyru taip yrgi
r 2012-05-30 19:00
Manau kas bus nuplanuota,tas bus neįdomu,geriau,kai partneriai sugalvoja kiekvienas atskirai ir nustebina vienas kitą.Jai žinosiu ką jis man ruošiasi daryti,tikrai nebus įdomu,o kito norus sužinoti nesunku stebint jį ir nebūtinai klausinėjant,tik reik gilintis į partnerį
Tetusis 2012-05-29 12:20
O kaip grupinis seksas? Jug irgi gana ydomu, vyrams daug vaginu patinka, pysio noriu dabar kas byby paciulps man????
Rūta 2012-05-09 16:15
Seksualinio gyvenimo paįvairinimo turi norėti abu partneriai, antraip nieko nebus
Oksi 2012-05-09 12:14
Kažkam tai paįvairinimas, o kažkam - kasdienybė

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai