3 liekninamųjų vonių receptai

Pagražinti figūrą galima sportuojant, taisyklingai maitinantis ir atliekant liekninamąsias procedūras. Šie vonių receptai padės ne tik atsipalaiduoti ir pailsėti, bet ir sumažinti apimtis.
 
Tiesa, yra vienas „bet“: toks lieknėjimo būdas reikalauja nemažai atkaklumo ir nuoseklumo: maudytis vonioje būtina kas 2–3 dienas, po truputį ilginant maudynių laiką. Iš viso reikės ne mažiau kaip 10 procedūrų.
 

  • Vonia su druska. Pageidautina naudoti natūralią jūros druską (gali būti su įvairiais augaliniais ekstraktais ir pan.) Jei tokios neturite – tiks ir paprasta. Optimalus kiekis – 0,5 kg voniai. Tereikia suberti ir ištirpinti. Druska pašalina iš organizmo skysčių perteklių, pagerina odos aprūpinimą krauju, valo toksinus, pagreitina medžiagų apykaitą, suteikia odai stangrumo ir elastingumo, stiprina nagus, mažina nuovargį ir apimtis.
  • Vonia su soda. 200 g sodos sumaišykite su trupučiu vandens, tirpalą supilkite į vonią ir gerai išmaišykite. Ši procedūra padeda kovoti su odos sausumu, įtampa, suaktyvina ir išvalo limfinę sistemą.
  • Vonia su raudonuoju vynu. Vienas iš egzotiškesnių lieknėjimo būdų. Į šiltą vonią supilkite stiklinę (arba daugiau) šio gėrimo. Vyne ir šampane yra aminorūgščių ir mikroelementų, atkuriančių odoje vandens ir lipidų balansą, mažinančių svorį ir celiulitą, surišančių laisvuosius radikalus ir užkertančių kelią odos senėjimui. Prieš tokią vonią odą reikia paruošti: nusiprausti po karštu dušu ir nutrinti kūną kempine.

 
Bet kuris iš šių receptų bus dar efektyvesnis, jeigu kartu padarysite problemiškų vietų arba viso kūno masažą. Po procedūros įsisupkite į šiltą medvilninį rankšluostį arba apklotą ir kurį laiką ramiai pagulėkite.
 
Žinoma, vonios stebuklų nedaro – kelių seansų neužteks, kad atsikratytumėte visko, ką sukaupėte per metus ar kelerius. Tačiau jos bet kuriuo atveju bus naudingos jūsų odai, todėl neatsisakykite malonumo reguliariai pasimėgauti šiomis procedūromis.

Komentarai

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai