2018-ųjų horoskopas (II dalis, pabaiga)

@Shutterstock

Svarstyklės
 
Šiais metais tikėkitės autoriteto augimo, pagalbos iš žymių ir sėkmės pasiekusių žmonių. Gali būti, kad iš pradžių nežinosite, ko griebtis: noras gyventi čia ir dabar grumsis su suvokimu, kad norint ko nors pasiekti, reikia daug planuoti ir įdėti nemažai pastangų. Šią vidinę dvikovą nutrauks draugas arba draugė.
 
Be reikalo 2018-aisiais nerizikuokite, stenkitės nelikti skolingi, venkite finansinių avantiūrų – jūs ir taip visais atžvilgiais jausitės turtingi (tiek dvasiškai, tiek materialiai). Stenkitės dalį pajamų atidėti vėlesniam laikui, nes finansinis augimas iki metų pabaigos nesitęs.
 
Asmeniniame gyvenime šiais metais didelių permainų nenumatoma. Pavasarį jausite didesnį dvasinį ir kūrybinį polėkį: mėgstama veikla gali tapti jūsų darbu, arba atvirkščiai – nuspręsite mesti darbą ir skirsite visą savo laiką ir jėgas šeimai bei namams.
 
Skorpionas
 
Šiais metais atsidursite dėmesio centre. Priverstinį dykaduoniavimą išstums aktyvi veikla.
 
Laukite svarbių susitikimų ir žinių iš toli, taip pat pripažinimo ir didelės sėkmės. Per metus jūsų populiarumas ir autoritetas ženkliai išaugs, todėl būkite pasirengę tam, kad atsiras ir jūsų sėkme nepatenkintų pavyduolių. Anksčiau ar vėliau ateis laikas, kai jums teks ginti savo pozicijas: nesustokite, mažiau kreipkite dėmesį į tai, ką mano ar sako kiti.
 
Šaulys
 
Baigsis vienas jūsų gyvenimo etapas, prasidės kitas. Šie metai – nuolatinė subtilių ir psichologiškai sunkių išmėginimų kaita. Jūs jaučiatės jau kiek laisviau, vidiniai barjerai griūva, tačiau išoriškai permainų dar nematyti – apčiuopiamų rezultatų galima tikėtis tik metų pabaigoje.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai