2018-ųjų horoskopas (I dalis)

@Shutterstock

Avinas
 
Jūsų laukia metai, pareikalausiantys daug iniciatyvos. Laimės tie, kas nepabijos sunkumų ir atkakliai sieks savų tikslų. Nors lengva nebus, tačiau nenukabinkite nosies: progų pagerinti savo finansinę padėtį pasitaikys ne viena.
 
Gali būti, kad šiais metais kils stiprus noras stipriai rizikuoti. Veikti jus vers ne tik jis, bet ir įkvėpimas. Rezultatai džiugins, tačiau tuo pat metu atneš ir naujų išbandymų.
 
Jūsų laukia permainų ir netikėtų likimo posūkių kupini metai. Saugokite šeimą, artimuosius, padėkite jums brangiems žmonėms. Būkite itin atidūs už vairo, atsisakykite abejonių keliančių kelionių. Vasarą tikėtini sunkumai namuose, remonto darbai, persikraustymas. Metų pabaigoje pasinaudokite galimybe plėtoti savo verslą.
 
Jautis
 
Daug kas jūsų gyvenime tiesiogiai priklausys nuo antrosios pusės ir jūsų šeimos. Sėkminga bus kolektyvinė, kūrybinė ir visuomeninė veikla, seksis versle, moksluose ir prekyboje. Tai, ką investuosite į savo darbą, namus, asmeninį tobulėjimą, ateityje atneš gausių vaisių.
 
Būkite pasirengę tam, kad į jūsų gyvenimą bandys sugrįžti žmonės, kuriuos jau seniai išbraukėte ir pamiršote: kažkam reikės jūsų pagalbos, kažkas pareikalaus moralinės, dvasinės, materialinės kompensacijos.
 
Metų pabaiga – ekstremalių situacijų ir išbandymų metas. Daugiau dėmesio skirkite dvasiniam tobulėjimui, peržiūrėkite savo vertybes.
 
Dvyniai
 
Giminių ir draugų vaidmuo jūsų gyvenime šiais metais bus daug svarbesnis nei paprastai. Jūsų laukia daug naujų ir naudingų pažinčių, nemažai kelionių. Jūs daug tarpininkausite, realizuosite savo ir kitų žmonių idėjas, mokysitės ir mokysite, perduosite patirtį kitiems ir patys jos semsitės.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai