2017-ųjų horoskopas 12 Zodiako ženklų

Avinas
 
Žvaigždės žada, kad metų pradžioje gimusieji po Avino ženklu turės energijos daugiau nei paprastai, tačiau eikvos jie ją netolygiai: trumpi aktyvūs periodai ir gana ilgi atsipalaidavimo laikotarpiai. Būtent dėl to gali susidaryti įspūdis (beje, klaidingas), kad norėdami pasiekti savo tikslus Avinai išnaudoja per mažai jėgų.
 
O juk iš tikrųjų: kam bereikalingai eikvoti jėgas, jeigu nenusimato nieko svarbaus? Ar ne geriau būtų užsiimti tuo, kas jums teiks malonumą? Patikėkite: kai aplinkybės susiklostys taip, kad Avinai tikrai turės veikti, jie ir veiks, ir energijos jiems nepritrūks.
 
Geriausia, ką gali padaryti gimusieji po šiuo ženklu – nesipriešinti natūraliai įvykių tėkmei, ir per daug savęs neprievartauti. Jei aplinkybės leis – galite ir patinginiauti. Skirkite laiko ne tik „svarbiems“ reikalams, bet ir malonioms smulkmenoms.
 
Jautis
 
2017-aisiais Jautis gali pretenduoti į patį sėkmingiausią Zodiako ženklą – juk linksmoji Beždžionė pakišo Gaidžiui raštelį su prašymu jus prižiūrėti. Gaidžio globą pajusite jau pirmosiomis metų dienomis: sulauksite daugybės įdomių ir jums naudingų pasiūlymų, bet karjeros laiptais lipti lengva nebus – jų tiesiog bus daug.
 
Savo atkaklumu ir drąsa išsikovosite geresnius asmeninius santykius. Ekscentriškasis metų šeimininkas taip pat paruošė Jaučiams keletą staigmenų.
 
Dvyniai
 
Pats lengvabūdiškiausias ir linksmiausias Zodiako ženklas taip pat sulauks Gaidžio palankumo. Metų šeimininkas padės jums užbaigti darbus, kurių nespėjote įveikti Beždžionės metais. Turėsite nemažai progų kaip reikiant pasilinksminti, ir tai pajusite jau pačioje metų pradžioje.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai