2012 metų Horoskopas Vėžiui

Turėsite kaip reikiant (kartais net gana agresyviai) pasistengti įrodyti, kad nusipelnėte vietos po saule. Pasinaudokite draudžiamais ginklais.

Teks atsisakyti įprasto gyvenimo būdo, įdėti daug pastangų, kad galėtumėte žengti pirmyn, o ne atgal. Kategoriškai draudžiama užsisėdėti namie, vengti konfliktų ir intrigų, atsisakyti kvietimų ir pasiūlymų – tai puiki proga pagerinti savo materialinę padėtį. Išlaidausite ir sau, ir savo antrajai pusei, tačiau tai nesukliudys sukaupti atsargų ateičiai.

Itin didelę reikšmę turės naujos pažintys (tiek verslo, tiek asmeninės), tad atnaujinkite garderobą, įsigykite keletą ryškių rūbų ir aksesuarų ir dažniau išeikite pasižmonėti.

Meilė ir šeima. Vieniši vėžiai aktyviai ieškos antrosios savo svajonių pusės – nepatenkantys į šią kategoriją turėtų nesivarginti.

Aukštai iškelta kartelė gali jus pasmerkti vienatvei. Nereikalaukite iš aplinkinių daugiau, negu šie gali pasiūlyti, realiai įvertinkite savo galimybes.

Turintiems šeimą vėžiams taip pat nevertėtų iš savo sutuoktinio reikalauti per daug, antraip jie bus apkaltinti nesupratingumu, nesąžiningumu. Juk anksčiau juos viskas tenkino...

Karjera ir darbas. Padės pragmatiškas požiūris – ieškokite visiems naudingos išeities, o ne drebinkite kinkas dėl rizikos ir galimų nemalonumų. Drakono metais dažniau pamaloninkite ir stebinkite savo kolegas bei viršininkus. Jeigu tinkamai pasiruošite pokalbiui su vadovybe ir paprašysite priedo arba pakelti atlyginimą, prašymas bus patenkintas.

Sveikata. Venkite egzotiško maisto, net jeigu ir labai norite išmėginti kažką nauja, antraip rizikuojate įsitaisyti gastritą. Atkreipkite dėmesį į savo mitybą, rinkitės lengvus žuvies patiekalus. Drakonas kurstys jus suvalgyti ką nors aštraus, bet pasistenkite atsispirti.

2 psl. »

Komentarai (2)

VĖŽĖ 2011-12-27 13:00
SKAITYTI REIKIA MOKĖTI.Net tie patys vaistai skirtingus žmones veikia skirtingai. Horoskopai tai tendencijos: gali būti, kad taip bus...Be to, rytiečiai patys sako, kad žvaigždės lemia tik 30 % gyvenimo įvykių, likusius 70 % - paties žmogaus veikla. Taigi, laimė pačių rankose!
laura 2011-12-11 18:32
tai kam Jolita skaitai horoskopą jei juo netiki...? kuo žmogus netiki tuo ir nesidomi juk :))

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai