2012 metų Horoskopas Jaučiui

Jaučiams reikėtų baigti 2011 metais pradėtus darbus. Jeigu atsipalaidavote ir nukėlėte juos, nes tingėjote, metų pradžioje aplinkybės privers jus kaip reikiant pasispausti. Tačiau jeigu iš tikrųjų nespėjote, Drakonas jums suteiks galimybę viską sėkmingai baigti ir išpešti iš rezultato kaip galima daugiau naudos.

Kai kuriems teks pakeisti gyvenamąją vietą ar darbą, galimos ilgos komandiruotės.

Jeigu nesipriešinsite aplinkybėms ir nusiteiksite, kad viskas pasiseks, 2012-ieji bus tarytum laiptelis į šiltą ir patogią ateitį.

Meilė ir šeima. Neturintys širdies draugo gali užmegzti tarnybinį romaną – tai, beje, pati geriausia įmanoma išeitis. Partneris ne tik padės jiems surasti meilę, bet ir pagerins finansinius reikalus.

Šeimos jaučiui bus svarbu žinoti, kad sutuoktinis jį palaiko, įvertina jo veiksmus. Yra tikimybė, kad dėl kokių nors priežasčių imsite abejoti gyvenimo palydovo ištikimybe, tad tegul jis ir įrodo, kad yra vertas jūsų meilės ir pasitikėjimo.

Karjera ir darbas. Jeigu jautis neužsispirs ir nepradės atvirai konfliktuoti su savo verslo partneriu, seksis gerai.

Būkite gudresni – kovodami atvirai nieko nepasieksite. Neatsisakykite naujų užduočių, net jeigu jums ir atrodo, kad nesate pakankamai kompetentingi.

Sveikata. Ypač saugokite stuburą ir kaklą – nesvarbu, ar mankštinatės sporto salėje, ar tiesiog turite pakelti kažką sunkaus. Pavasarį ir rudenį būtų labai naudingas stiprinamasis masažas.

Pasiekimai. Seksis jaučiams, kurių darbas susijęs su metalu (jo gavyba, pardavimu, įvairių dirbinių gamyba), ir tuo, kas išgaunama iš žemės ir apdorojama vandeniu bei ugnimi.

Patarimas. Pamirškite savo tingumą, nes galite pražiopsoti ką nors iš tiesų vertinga.

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai