2012 metų Horoskopas Dvyniams

Metai bus palankūs. Drakonui patinka dvynių artistiškumas ir daugialypumas, todėl jis tikrai negailės dovanų. Vis dėlto vien juo pasikliauti nereikėtų.

Jūs patys sugebate labai daug. Nebūkite smulkmeniški ir priekabūs, nes nuo jūsų dosnumo priklausys, kaip greitai lipsite karjeros laiptais, kuria linkme rutuliosis asmeniniai santykiai. Gali tekti kažko atsisakyti, tačiau mainais gausite daug daugiau.

Antroje metų pusėje dvynių laukia įdomus pasiūlymas, leisiantis jiems realizuotis – teks atgaivinti pamirštus įgūdžius.

Meilė ir šeima. Įgysite pripažinimą ir gausų gerbėjų būrį – svarbiausia kaip galima dažniau pasirodyti viešai ir visu gražumu.

Gyvenantys šeimoje norės pasijusti laisvi ir prisiminti savo viengungišką gyvenimą.

Tikėtina, kad kai kuriems dvyniams šaus į galvą pasidaryti antrą medaus mėnesį. Tiems, kurie ryšis nuotykiams, vargu ar tai turės neigiamą įtaką šeimyniniam gyvenimui.

Karjera ir darbas. Kopimas karjeros laiptais priklausys nuo to, ar sugebėsite įtikinti vadovybę savo išskirtinumu ir nepakeičiamumu. Nenusiminkite – jums tai neturėtų būti labai sunku. Neperlenkite lazdos, nelaikykite viršininko kvaileliu, nes viskas tikrai baigsis ne taip gerai, kaip norėtumėte.

Sveikata. Didelė depresijos tikimybė, tad reikėtų daugiau dėmesio skirti savo nervų sistemai. Raskite laiko SPA procedūroms, gerkite raminamąsias vaistažolių arbatas.

Pasiekimai. Geriausiai seksis ten, kur iš mažų dalykėlių daromi dideli, iš nereikšmingų – svarbūs. Kitaip tariant, kur svarbiau ne dalyko esmė, o jo kuriamas įspūdis, iliuzija.

Patarimas. Prisiminkite, kas jums gyvenime sukėlė daugiausia problemų, ir nepakartokite tos pačios klaidos antrą kartą.

Komentarai (2)

ieva mazute 2012-01-11 14:38
nu jo visai nieko horoskopai raso bet yra ir netiesos biski
paula 2011-12-06 14:38
niu joa,neblogai...

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai