20 laimingos santuokos patarimų vyrams

Džeraldas Rodžersas po skyrybų su žmona nusprendė pasidalinti savo gyvenimiška patirtimi su tais, kurie taip pat sukūrė šeimas. Jis labai gailėjosi dėl klaidų, kurias padarė, ir, išanalizavęs savo situaciją, parašė ir paviešino 20 taisyklių, kurių reikėtų laikytis santuokoje.
 
Visada „draugaukite“ su savo žmona
 
Atminkite, kad jūsų žmona – tai jūsų draugas, sesuo, mama, meilužė ir dukra. Tai – brangiausias žmogus, kurį jūs turite. Ir jūs ją išsirinkote pats. Saugokite ją ir rodykite jai, kaip stipriai ją mylite. Kiekvienas jūsų susitikimas turi būti kaip pirmas.
 
Saugokite savo širdį
 
Sakysite, keistas patarimas? Vyras turi saugoti ne tik žmonos, bet ir savo širdį – saugoti ją nuo kitos moters. Jūsų širdis turi būti atverta tik vienai, o visoms kitoms – uždaryta.
 
Įsimylėkite iš naujo
 
Na ir kas, kad jums jau seniai ne 20 – širdyje jūs vis tiek likote toks pat. Įsimylėkite vėl ir vėl. Kasdien stenkitės, kad jūsų jausmai antrajai pusei neišblėstų. Stebinkite, mylėkite, jeigu reikia – kartais netgi šiek tiek pataikaukite. Ugnį reikia kurstyti – antraip ji tiesiog užges.
 
Kita pusė
 
Net jeigu stipriai susipykote – ieškokite tame tik to, kas gera. Niekas nėra idealus – visi turi savų trūkumų (tiek jūs, tiek ji). Tačiau žmonoje reikia matyti tik tai, kas geriausia. Galų gale – prisiminkite, kodėl išsirinkote būtent ją.
 
Niekada nesistenkite pakeisti moters
 
Net nemėginkite. Tiesiog mylėkite ją tokią, kokia ji yra, ir pamatysite, kaip gali mylėti laiminga moteris.
 
„Vyras – galva“
 
Nepamirškite to. Būtent jūs atsakote už savo ir savo šeimos laimę. Jeigu jūs panorėsite būti laimingi – laimingi bus visi: ir žmona, ir vaikai. O jeigu ne – kaltinkite tik save. Tiesiog atsiverkite ir įsileiskite laimę.
 
Nekaltinkite jos dėl savo blogos nuotaikos
 
Jūsų bloga nuotaika ir pyktis – tik jūsų problema. Neverta ieškoti 100 priežasčių, kodėl reikėtų apkaltinti ką nors kitą. Jeigu jums blogai – išvažiuokite kur nors ir pabūkite vieni. Stabilizuokite savo moralinę būseną, ir jūs pamatysite, kaip į šeimą ateis harmonija.
 
Leiskite jai tiesiog gyventi
 
Jeigu jūsų žmona yra blogos nuotaikos, nereikia jos linksminti ar tuo labiau – stengtis tokiu metu aiškintis santykius. Tiesiog supraskite, kad liūdesys – normalus reiškinys. Parodykite jai, kad visada esate šalia, kad ji nėra viena, ir ji gali jumis pasitikėti.
 
Juokitės
 
Leiskite sau atrodyti kvailai ir pasijuokti. Kai žmogus juokiasi, jis patiria euforiją. Ir ši būsena sukelia laimės jausmą.
 
Pažinkite ją
 
Kad ir kaip norėtumėte, jūs niekad nepažinsite jos iki galo. Stenkitės ją pažinti kasdien, darykite ją laimingą. Tegul ji pasijus kaip karalienė.
 
Mylėkite jos kūną
 
Pastebėkite jos kūno patrauklumą ir seksualumą. Seksas neturi būti streso malšinimo būdu. Įsigilinkite į jos sielą, užvaldykite kūną, ir ji jums patikės save visą.
 
Klausykitės
 
Tai nėra lengva, tačiau ją reikia išklausyti. Draugės – tai nuostabu, tačiau jai reikia pasikalbėti su jumis ir jausti, kad ji jums įdomi. Vakarieniaudami arba tiesiog prieš miegą – įdėmiai išklausykite.
 
Nebijokite prisipažinti
 
Jeigu suklydote – nebijokite to pripažinti. Klysta visi, tačiau tai nereiškia, kad visada reikia būti idiotu.
 
Laisvė
 
Ši taisyklė svarbi abiems pusėms. Mums reikia laisvės – išeiti su draugais ar į kiną, pasėdėti kavinėje... Žmogui laisvės reikia duoti tiek, kad jis nenorėtų išeiti.
 
Nebijokite būti pažeidžiami
 
Nereikia bijoti parodyti savo silpnybes ar papasakoti apie savo baimes, arba tiesiog jai pasiskųsti. Moteris iš prigimties yra mama – jautri, gera ir švelni. Jos motiniškas jausmas neleidžia jai jūsų teisti – tik palaikyti.
 
Sąžiningumas
 
Jeigu norite, kad ji jumis pasitikėtų – būkite sąžiningi ir dori.
 
Stenkitės
 
Išlaikyti santykius reikia daug pastangų. Leiskite laiką kartu: gaminkite, kvailiokite, keliaukite. Tai labai suartina.
 
Nusispjaukite į pinigus
 
Pinigai – tai dulkės, kurias mes turime tinkamai valdyti, kad jos taptų auksu. Tačiau, lyginant su šeima, jie neturi jokios vertės. Neslėpkite nuo žmonos pinigų – tai žema.
 
Atleiskite
 
Atleiskite ir pamirškite nuoskaudas. Tik paleidę praeitį jūs turėsite laimingą ateitį.
 
Visada rinkitės meilę
 
Nesvarbu, kas atsitiktų – visada rinkitės ją. Pamenate, ką žadėjote? „Ir džiaugsme, ir varge...“ Meilė išlaiko viską. Neatsisakykite jos.
 
O ką šiame sąraše norėtumėte pridėti ar pakeisti jūs?

Komentarai (5)

Adrija 2015-07-25 12:57
Noriu dar pamineti, kad ju pastoviai vartoti net nereikia- tik tuomet, kai yra reikalas ir tik pries mylintis. Reguliarumas nebutinas. Placiau apie siuos efektyvius vaistus rekomenduoju paskaityti cia: www .goo. gl/qy5bn0 O isigyti galima vaistinese.
Adrija 2015-07-25 12:57
Be to, sie vaistai labai gerai toleruojami. Ko gero del to, kad ju veikimas tiesiogiai nukreiptas lytines funkcijos gerinimui, pacios problemos sprendimui, o ne į viso organizmo paveikima. Savijauta ir nuotaika juos vartojant nesikeicia, pripratimo neatsiranda.
Adrija 2015-07-25 12:56
Priligy vartojama paprastai po 30, kartais- po 60mg 1-3val pries mylintis. Su siais vaistais lytinis aktas zymiai, net kelis kartus ilgesnis. Jei turintieji prieslaikine ejakuliacija baigia greiciau nei per minute, tai su siais vaistais gali dziaugtis net keliomis :)
Adrija 2015-07-25 12:56
Bene svarbiausia- isikausyti į savo antraja puse. Pavyzdziui, nenumoti ranka, jei kazkas ne taip kad ir intymiuose santykiuose. Daugelis vyru bent kartais susiduria su prieslaikine ejakuliacija. Ne paslaptis, kad tai į santykius tikrai ne geriausiu emociju inesa. Moteriai taip pat, kaip ir vyrui, intymus gyvenimas uzima svarbia vieta. Laimei, dabar yra tokiu vaistu kaip Priligy, kurie veiksmingai gali prailginti lytinio akto trukme tiek, kad to pakankamai uztektu abiem pusems iki pilno pasitenki
ji 2015-04-28 13:11
Pritariu.

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai