10 taisyklių, kurių laikosi laimingos mamos

@ Shutterstock

Laime spinduliuojančios mamos būna skirtingos - vienos jaučia pilnatvę leisdamos laiką namuose, kitos nenustygsta vietoje ir nuolat lekia, trečios susilaukia būrio vaikų, tačiau, atrodytų, nė trupučio nepasikeičia. Jų gyvenimo būdas, požiūris į šeimą ar vaikų auklėjimą gali skirtis, tačiau jos tikrai laikosi kelių pagrindinių taisyklių...

1. Paprašykite pagalbos


Laimingos mamos puikiai supranta, kad jos nėra tobulos ir dėl to nė kiek nesijaudina!
Savarankiškumas ir stiprybė, žinoma, puikios savybės, tačiau privalote leisti sau atsipūsti. Nedvejokite ir paprašykite pagalbos iš kitų šeimos narių ar giminaičių, draugų ar kaimynų.

2. Planuokite, bet...

Susidarykite aiškų darbų planą ir jo laikykitės - įtraukite ne tik darbus, namų ruošos užduotis, bet ir laisvalaikį, laiką buvimui su šeima.
Svarbu ne tik planuoti laiką, bet ir nepasiduoti perdėtam perfekcionizmui, nesijaudinti, jeigu plano ne visuomet pavyksta laikytis, jeigu jį tenka pakeisti, o kartais ir tiesiog išmesti šiukšliadėžėn. Juk gyvenimas su vaikais būna nenuspėjamas!

3. Išlįskite iš namų

Sakoma, kad namuose geriausia, tačiau tą suprasti galime tik bent retkarčiais iš jų ištrūkę.
Aplinkos pakeitimas įkvepia ir suteikia naujų jėgų, tad būtinai kasdien bent valandėlei išeikite iš namų. Šiltai apsirenkite ir apsukite kelis ratukus su vežimu ar kieme pažaiskite su vaikais, nubėkite porą kilometrų parke ar tiesiog į termosą prisipilkite kavos, atsisėskite ant suolelio gražioje vietoje ir ją su pasimėgavimu išgerkite. Užtruksite pusvalandį (per kurį nei vaikai nukentės, nei namai sugrius), o nuotaika kaip mat pasitaisys!
 

Nuotraukos šaltinis Shutterstock

 

4. Pamiegokite

2 psl. »

Komentarai

Vaikai ir tėvai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai