10 sunkumų, su kuriais susiduria kiekviena pora

Kiekviena pora anksčiau ar vėliau pamato, kad gyvenimas ne visada klostosi taip,  kaip norėtųsi. Jei susiduriate su toliau aprašomais sunkumais, žinokite: jūs nesate vieniši!
 
1. BARNIAI DĖL NIEKO
 
Yra keletas rimtų temų, kurios sukelia daugiausia konfliktų: seksas, pinigai ir vaikai, tačiau tai aptarsime vėliau. Neretai žmonės pykstasi ir dėl smulkmenų. „Santuoka – tai žaibolaidis, absorbuojantis stresą tiek iš praeities, tiek iš dabarties“, - sako psichologė Harriet Lerner savo knygoje „Santuokos taisyklės: Vadovėlis poroms ir vedusiems“. „Kai stresas užvaldo žmonės, net stipriausia pora gali atrodyti kaip turinti rimtų problemų“. Lernes pabrėžia, kad ginčas dėl nieko, pavyzdžiui, dėl netinkamai panaudoto pomidorams pjaustyti skirto peilio, gali virsti lemtingu. Norint nusiraminti, turėtumėte giliai įkvėpti ir prieš šaukiant pagalvoti, ar tikrai peilis yra problema. O jei nesusivaldėte, atsiprašykite ir paaiškinkite, kas jums iš tiesų neduoda ramybės. Tai padės išvengti didesnių problemų.
 
2. FINANSINĖS PROBLEMOS                                                                                          
 
Nesvarbu, ar tikite, kad pinigai – tai velnio išmislas, būtent finansinės problemos yra vienas didžiausių sunkumų, su kuriais susiduria poros.  „Mes susituokėme labai jauni ir dėl to esame laimingi, tačiau turėjome sunkumų tvarkantis su finansais, nes buvome pasiėmę paskolas studentams, tad turėjome ieškotis darbų, kad jas išsimokėtume“,- teigia 27 m. Chelsea iš Suomijos. „Tiesą pasakius, mūsų didžiausias tikslas buvo nusipirkti bendrus namus. Tai mums padėjo susilaikyti nuo ne taip reikalingų pirkinių, pavyzdžiui, naujos mašinos. Buvo sunku, bet dabar galime džiaugtis namais ir gyvenimu drauge.“

2 psl. »
Šaltinis: Grožio guru

Komentarai

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai