10 priežasčių, kodėl slenka plaukai

Krentantys plaukai kelia didelį nerimą tiek dailiosios, tiek stipriosios lyties atstovams. Sveikatos specialistai taip pat siūlo nesnausti ir nepraleisti pro akis organizmo siunčiamų signalų, laiku sureaguoti – mat šepetyje liekantys plaukų kuokštai ne tik gąsdina, bet ir perspėja apie itin rimtas sveikatos problemas.
 
1. Per daug chemijos. Plaukų skalavimui naudojamose priemonėse gausu sulfatų ir kitų cheminių medžiagų, kurios smarkiai pažeidžia plauko struktūrą bei galvos odą. Kadangi dažnas naudoja ne tik šampūną, bet kondicionierius ar balzamus, cheminių medžiagų kiekis būna per didelis. Tad ieškokite šampūnų be sulfatų, rinkitės kuo natūralesnius produktus.
 
2. Stresas. Kai organizmas patiria stiprų šoką, pavyzdžiui, nukritus svoriui, nėštumo ar streso metu, pastebimas dažnesnis plaukų slinkimas. Jeigu išgyvenate stiprų emocinį šoką arba patyrėte sunkią fizinę traumą, tai gali atsiliepti visam jūsų organizmui, taip pat – plaukams. Dažniausiai plaukai nepradeda kristi tą pačią akimirką, todėl atkreipkite dėmesį, ar jūsų gyvenime nebuvo išskirtinių pokyčių prieš 2–3 mėnesius iki kol prasidėjo ši bėda.

3. Mitybos įpročiai. Sveikam gyvenimui būtina subalansuota dieta ir tinkamas naudingųjų medžiagų kiekis. Jeigu jūsų organizmas negauna pakankamai vandens, daržovių ar vaisių, pasireiškia kai kurių medžiagų trūkumas. Krentantys plaukai išduoda apie baltymų, geležies ir magnio stygių. Šių medžiagų galite gauti valgydami graikišką jogurtą, vištieną ir riešutus.
 
5. Mineralų kupinas vanduo. Jeigu vandenyje gausu mineralų, plaukai pradeda sausėti. Tai dažna problema namuose su sena vamzdyno sistema. Būtent todėl patariam vandenį virinti.

2 psl. »

Komentarai (1)

Je 2016-09-17 09:43
Jei žinoma 10priežasčių ,o dauguma vyrų vaikšto pliki... Gal padėtų kiniečių išreklanuota, natūraliai auganti žolelė?

Sveikata

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai