10 įpročių stipriems ir sveikiems poros santykiams

Kas sukuria sveikus ir romantiškus ryšius, skiriasi ir priklauso nuo kiekvienos poros. Formuojant patikimą ir pozityvią partnerystę reikia daug pastangų ir laiko. Deja, tai neįvyksta tiesiog per vieną naktį. Tam reikia įdėti šiek tiek darbo.

Žemiau pateikiami įpročiai bei ypatybės, kurios padės sukurti ir išlaikyti laimingus ir naudingus santykius.

BENDRAVIMAS

Bendravimas – tai raktas. Tai yra vienas svarbiausių ypatybių išlaikant sveikus santykius. Tačiau ne visi žino, kaip bendrauti tinkamai, ar netgi kaip bendrauti apskritai. Laimingos poros turi savo bendravimo „žaidimą“. Jie kalba tik apie gera. Jie artikuliuoja savo meilę, vienas kitam sakydami „Aš tave myliu“, dažnai sako komplimentus savo partneriui. Jie taip pat diskutuoja apie blogus dalykus, užuot slėpę problemas po kilimu. Norėdami judėti pirmyn ir augti kaip pora, jūs abu turite sugebėti iš tikrųjų kalbėtis apie savo jausmus. Nesvarbu, kaip keista ar nepatogu tai būtų – tai sukurs ilgalaikius ir atitinkančius santykius.

PAGARBA

Pagarba partneriui pasireiškia įvairiomis formomis, bet reikia vertinti mylimojo laiką, širdį, charakterį bei pasitikėjimą. Kad ir kaip bebūtų, yra daug žmonių daromų dalykų, kurie griauna abipusę pagarbą. Kai kam nepatinka kreipimasis vardu, ir turbūt visiems – negatyvios kalbos apie partnerį draugams ar šeimai, grasinimai, kad nutrauksite draugystę.

LAIKO KOKYBĖ, O NE KIEKYBĖ

Tai viskas apie kokybę prieš kiekybę. Nesvarbu, kiek laiko jūs ir jūsų partneris praleidžiate kartu. Svarbiausia yra to laiko kokybė. Smarkiai skiriasi sėdėjimas prie pietų stalo, kalbantis apie dieną darbe, ir pietūs ant sofos, žiūrint naujausią serialo seriją. Nėra blogai būti kartu ir mėgautis pramogomis, bet svarbu įsitikinti, jog jūs abu vis dar susijungę ir praleidžiate kokybišką laiką kartu, išlaikote gilų ryšį.

2 psl. »

Komentarai

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai