Labai efektyvi kaukė plaukų augimui

Svajojate apie sveikus ir blizgančius plaukus? Norite, kad jie augtų kaip ant mielių? Tada išbandykite šią kaukę su garstyčiomis – jūsų plaukai bus jums dėkingi!
 
Reikia: 2 šaukštų garstyčių miltelių, 1 trynio, 2 šaukštų karšto (bet ne verdančio!) vandens, 2 šaukštų alyvuogių aliejaus, 2 arbatinių šaukštelių cukraus.
 
Paruošimas: išmaišykite garstyčias, vandenį, trynį, cukrų ir aliejų iki vienalytės masės.
 
Naudojimas: ištepkite paruošta mase plaukų šaknis ir galvos odą, apsukite plėvele ir rankšluosčiu, po 15 minučių išplaukite su šiltu vandeniu.
 
Kaukė šildo ir gerina kraujo cirkuliaciją. Galima laikyti ir ilgiau, bet ne daugiau kaip 1 valandą, nes garstyčios sausina plaukus ir gali nudeginti odą. Saugokite, kad masės nepatektų ant plaukų galiukų (prieš procedūrą labai patartina juos patepti kokiu nors aliejumi).

Komentarai

Plaukams

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Konkursas

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Reklama

Populiariausi straipsniai

Naudinga

PasMama.lt parduotuvė